» » Контекстна реклама

Контекстна реклама


Контекстна реклама це різновид Інтернет реклами, що заснована на відповідності запиту контексту (тобто змісту) сторінки в Інтернеті. Тобто, якщо користувач набрав в пошуковій системі, якийсь запит, то він побачить Ваше оголошення, якщо він, звичайно, відповідає темі запиту.


Саме тому контекстна реклама і є найефективнішою рекламою в Інтернеті, тому що вона діє вибірково, і показує відвідувачам тільки ті оголошення, які відповідають тематиці заданого запиту (ключового слова). Це властивість контекстної реклами сайту призводить до збільшення кількості клієнтів, так як відгукуються на оголошення тільки цільові клієнти, зацікавлені саме у Ваших послугах і товарах.


До переваг контекстної реклами можна віднести її ціну, Ви не платите за покази, а платите за цільових клієнтів, за тих відвідувачів, які звернули увагу на Ваше оголошення і натиснули на нього. Мінімальна ціна одного переходу від 0,08 грн.


Наша компанія проведе рекламу будь-якої складності, в основних пошукових системах, а саме контекстну рекламу Яндекс (Yandex) і контекстну рекламу Гугл (Google). 

 

Вартість рекламної компанії від 500 грн / міс, у вартість входить:

Створення рекламної компанії в Інтернеті;

Створення рекламних оголошень, які побачать клієнти;

Аналіз і підбір запитів, за якими користувачі побачать ваші оголошення;

Постійний моніторинг Вашої рекламної компанії;

Щотижневі звіти.

 

 

  Контакти:

 

 

 

Контекстна реклама Гугл (Google)

 

Контекстна реклама

       Тел .: +38 (068) 353-61-60              

              +38 (095) 625-97-27

              +38 (093) 586-62-00

       Наша пошта: studio@mogem-vse.com.ua

       З 8:00 до 22:00